Topladığımız Bilgiler

Zırhlıoğlu sitesini kullanmanız durumunda, talep ettiğiniz ürün/hizmetler hakkında size bilgi vermek gibi sair süreçler için belirli bilgileriniz toplanmaktadır.
Kullanıcılar, siteyi kullanmak, talep, öneri ve şikâyetlerini Zırhlıoğlu’a iletmek istediklerinde veya sair nedenlerle Zırhlıoğlu’a bilgilerini sağlamaktadır. Bu durumda, kullanıcıların ad-soyad, iletişim bilgileri, talep, öneri şikâyet bilgileri gibi belirli bilgileri toplanmaktadır.
Zırhlıoğlu mobil uygulamasında, kullanıcıların mobil uygulama deneyimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmelerini temin etmek için kullanıcılarının belirli hareketlerinin kayıt altına alınmasını ve cihaz bilgileri ile sitede gerçekleştirilen işlemleri eşleştirebilmemize imkan sağlayan tanımlama teknolojilerini kullanıyoruz.
Zırhlıoğlu, sitesi üzerinden topladığı bilgileri başlıca aşağıda belirtilen amaçlarla kullanılmaktadır:

• Site aracılığıyla kullanıcılara hizmet sunmak,
• Kullanıcılar ile iletişime geçmek, kullanıcıların talep ve şikâyetlerini sonuçlandırmak,
• Hizmetlerimizin tanıtımını sağlamak; reklam ve kampanya süreçlerini yürütmek,
• Kullanıcı geri bildirimlerine göre ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek/geliştirmek,
• Hizmetlerimizi kullanıcıların tercih, kullanım alışkanlıkları ve ilgi alanlarına göre özelleştirmek,
• Sitedeki sistemsel sorunları tanımlanmak ve gidermek; bilgi güvenliği süreçlerini yürütmek,
• Tanımlama teknolojileri vasıtasıyla kullanıcı deneyimlerini ölçümlemek.

3. Bilgileriniz Üçüncü Kişilere Aktarılması

Site üzerinden sağladığınız bilgiler, yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilebilmesi için üçüncü kişilere aktarılabilir (örneğin site için teknik destek hizmetinin alınabilmesi amacıyla bilgilerinizin bu konuda hizmet veren firma ile paylaşılması gerekebilir). Bu kapsamda bilgileriniz, iş ortaklarımız ve ürün/hizmet tedariki kapsamında destek alınan tedarikçiler ile paylaşılabilecektir. Bununla birlikte, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için bilgilerinizi paylaşmamız talep edildiğinde, bilgileriniz yetkili kişi, kurum ve kuruluşlar ile de paylaşılabilecektir.
Kullanıcıların sağladığı bilgiler, kullanıcılara sunulan metinlerde belirtilen amaçlar ve hizmetin sunulabilmesi için gereken durumlar haricinde üçüncü kişilere aktarılmayacaktır.

4. Bilgileriniz Saklanması ve Korunması

Bilgileriniz, bilgileri toplama amacımızın gerektirdiği süre kadar saklanmaktadır. Mevzuatta bilgilerinizi saklamamız için özel bir süre öngörülüyor ise, bu süreye uygunluk sağlanmaktadır. Zırhlıoğlu, bilgilerinizin muhafaza edildiği sistemleri, sunucuları ve veri tabanlarını, veri güvenliği tehditlerine (siber saldırı, hash vb.) karşı korumak için gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.
Kullanıcı, Zırhlıoğlu tarafından mobil uygulama aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandığı sistem erişim araçlarının (kullanıcı ismi, şifre vb.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ile ilgili tüm sorumluluğun tamamen kendisine ait olduğunu kabul etmektedir.

Next uygulamasını kullanıyorsanız, izin vermeniz durumunda Next uygulaması kullanılmadığında arka planda çalışarak konum bilgilerinizi kullanabilir. Bu konum bilgileri kendi bünyemizde işleyerek müşterilerimize daha kısa sürede ve en uygun maliyetlerle ürün tedariği etmek için süreçlerimizi iyileştiriyoruz.

5. Bilgileriniz Doğruluğu ve Güncelliği

Kullanıcıların sağladığı bilgilerin doğruluğu ve güncelliği kullanıcıların sorumluluğundadır. Bilgilerinizin gerçeğe uygun olarak tarafımıza iletilmesi ve bilgilerinizde bir değişiklik olması durumunda güncellenmesi gerekmektedir. Zırhlıoğlu ile paylaşmış olduğunuz bilgileri, site üzerinden veya Zırhlıoğlu müşteri hizmetlerini arayarak dileğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
Zırhlıoğlu’na bir başkası adına bilgi sağladığınızda, bu bilgilerin doğru olduğunu, bilgileri Zırhlıoğlu ile paylaşma hakkına sahip olduğunuzu/bu konuda yetkilendirildiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

6. Üçüncü Taraflara Yapılan Yönlendirmeler

Zırhlıoğlu sitesi, Zırhlıoğlu tarafından işletilmeyen üçüncü taraf bağlantılara yönlendirmeler yapabilir. İlgili bağlantılardan herhangi birini ziyaretiniz sırasında, ziyaret ettiğiniz üçüncü tarafın gizlilik politikaları ve kullanım koşullarına tabi olursunuz. Zırhlıoğlu söz konusu üçüncü tarafların politika ve uygulamalarından sorumlu değildir.

7. Sitede ve Bu Politikada Yapılan Değişiklikler

Zırhlıoğlu, sitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri, bilgileri, görselleri ve sair unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, kullanımını askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutmaktadır.
Zırhlıoğlu, bu Politika üzerinde değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Politika’nın güncel versiyonunu takip etmek, kullanıcının sorumluluğundadır.

8. Sorumluluk

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, gecikme, virüs, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Zırhlıoğlu sorumlu değildir.